Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milehet a reális munkadija...

Milehet a reális munkadija egy ilyen keritésnek?

Figyelt kérdés

Cseréljük a keritést. Eddig egy vállakozóval beszéltem és ő adott is egy ajánlatot, de nem tudom eldönteni, hogy ez ilyen drága valójában a felszaladt árak miatt vagy csak sokat akar szakitani és ezért ennyi. Többet is hivtam de nem érnek rá napokig kijönni megnézni és ajánlatot adni, ennek a mostaninak meg el kellene fogadjam gyorsan ha jó mert felszabadult egy munkája és be tudna vállalni....


Amit csináltatni akarok:

Egyszerű zsaluköves betonkerités. A földbe kiásni a helyét kb 25 cm szélesen és 60-70 centi mélyen. Ez betonnal kiöntve és be vasazva. Erre jönne rá 3 sor zsalu tégla és 3 méterenként egy pillér ami 5 tégla magas. Mindezek természetesen vasalva, betonnal kiöntve és utolag a kő fedlap rátéve. A kerités természetesen vizszigetelve, végén az egész vakolva. Postaláda beépitett, és elektromos kapunak kiépitve. 1 kiskapu lesz és egy 2 szárnyas nagy kapu kb 4 méter. Ez összesen lenne 18 méter és az ajánlata 1,1 millió. Bács kiskun közepén vagyunk, mert ugya az sem mindegy. Szerintetek mennyi lenne a reális ára, vagy ez az?



júl. 9. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Fogadd el!Gondolom plusz anyag?
júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen igen. ez munkabér csak +anyag
júl. 10. 00:15
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
Tessék kérni még 4generàlkivitelezőtől ajànlatot.
júl. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Még olcsó is..
júl. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
4 jól mondja!
júl. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még olcsó is?

miért, szerintetek mennyi lehet az amit még elkérhetnek egy ilyen melóért, úgy hogy nem mondjuk rá azt, hogy jelentősen túl van árazva? 1,5m? 2m?

amúgy már folyik a meló, már ki van ásva.

júl. 11. 08:29
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Mit vergődsz? Full olcsó, ha jól megcsinálják akkor megfogtad az Isten lábát.
júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó áron csinálja.
júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!