Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kb 55nm² es ház tetőcseréje...

Kb 55nm² es ház tetőcseréje és tetőtér beépítése mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Kb árat szeretnék tudni igazából, hogy mire kell számítani.

Illetve még egyéb kérdések:

A víz nincs bevezetve az udvarba,annak kb ára?

Csatornázás ára?

Áramkör kibőbítésének ára?



2023. aug. 1. 09:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is magamnak csináltam ezeket. De a kérdező azt kérdezte, mennyibe kerülnek ezek.

Hát ennyibe kerülnek. Hiába tudom megcsinálni én is, attól még milliókba kerül, ha szakemberrel csináltatjuk.

2023. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
38%

10. Eltud végezni mindenki, csak akinek nem aza szakmája az csak kókányolni tud és sose lesz jó.

Mert csak a munkabéren tudna spórolni , az anyagot mindent ugyan úgy megkell venni.

Én is megtudnám csinálnia burkolást is, de az közel se lenne olyan szép és jó mint egy mester.

Pont most újítottuk fela fürdőszobát és én is gondolkoztam hogy meg csinálom.

De rájöttem hogy szinte semmi szerszám nincs hozzá.

A mester meg lézer szintezővel, szuper csempevágóval dolgozott és bizony meglátszik hogy az bizony nagyon jó és szép lett.

2023. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%

Ez jó nagy baromság volt :D


A sajátodat pont, hogy nem kókány módja csinálja meg, aki igényes. Mert addig igazgatod, próbálkozol, amíg jó nem lesz.

Járt már nálam profi burkoló, akinek folyamatosan mondani kellett, hogy mit javítson (2 ugyanolyan mintájú márványos lapot egymás mellé tett, a fuga nem volt rendeden párhuzamos, stb - pedig volt "lézeres szintezője meg profi vágója"). A festést inkább magam csináltam. Szinte mindenki megkérdezi, hogy ki a festőm, mert olyan szép lett.

2023. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!