Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Melyik lengyel gyártótól...

Melyik lengyel gyártótól érdemes lemezgarázst vásárolni ? Mivel van egy jó pár, így jó lenne tudni hogy melyiktől érdemes.

Figyelt kérdés
2023. júl. 25. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Konstal nekem bevált.
2023. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen sokat szemezek vele enis, csak szomszedom pont toluk rendelt garazst, s szinbe nem azt kapott amit rendelt. Viszont meg igen sok jo pozitiv velemeny is van roluk. Persze akad negativ is .
2023. júl. 25. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy beleugatok, engem is érdekel a téma.

Az áron kívül, amit azonnal össze tudunk hasonlítani, mire gondoltál még, kérdező, amikor megkérdezted "kitől érdemes"? Milyen hibái lehetnek egy lemezgarázsnak, amik rossz gyártónál előfordulhatnak? Engem az esztétikai vagy ügyfélszolgálati negatívumok csak másodsorban érdekelnek, a legfontosabb az, hogy a kapott lemezgarázs szerkezetileg jó legyen, stabil, időjárásálló, tartós.

2023. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

Hát ezek az olcsó lemezgarázsok talán feles lemezből sincsennek, vázuk vékony hajlított profil. Szóval megkopik a festék, vagy leázik a hajszálvékony horgany aztán kampó, mert szétrohad az egész pont úgy ahogy egyes kocsiknak az alja...

Ezeket a vékony lemezgarázsokat újonnan és 5évente be kéne fújni jó vastagon bitumenes-kátrányos felületvédő anyaggal kívül-belül akkor talán még időtálló is lenne.

Vagy eleve az egész váznak 3mm falvastagságú zártszelvény keretből kéne lenni és legalább 2mm-es lemezzel kéne fedni akkor még tartása is lenne. Ja csak akkor 5-10x annyiba kerülne...

2023. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!