Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Létezik nagyon csendes WC?

Létezik nagyon csendes WC?

Figyelt kérdés

Családi ház építésénél vagyunk és esetleg hasznos lenne, ha a baba nem ébredne fel, ha lehúzzuk a WC-t éjszaka, legyen az kicsi v. nagy dolog miatt.


Létezik bármiféle technológia, amivel csendesebb lehet a WC?


kicsi dolognál otthagyhatunk egy edényben vizet h. azzal öblítsük le h. ne legyen büdi, de nagyobb dolgokhoz nem elég egy edénynyi víz.


Köszi



2021. dec. 29. 10:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

M0inegy, hogy gyerek, felnőtt, vendég, az már alap, hogy halk legyen a klotyó. Nekem húsz éve Geberit van, akkorqurvadrága volt, de halk, és nem izzad a külseje.

Azontúl a kétgombos megoldás az igazi, amely a kigombbal csak kicsit öblít.

Reklámokban látom, hogy a WC a szobából nyílik..hát ez a tervezőt minősíti.

Arról nem is beszélve, hogy a WC-ben illik elszívót is alkalmazni...ennek is zajtalannak kell lenni.


És kell még éjszakai fény is, ami egy kis led, és állandóan világít(max 1W)

2021. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%
Na az elszívó az, amire viszont tuti fel lehet ébredni :) Utálom, amikor egy szálláson éjszaka a villannyal együtt bekapcsol az is és akkor inkább sötétben pisil az ember :)
2021. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11.


Amerikában divat, hogy minden szobához tartozik fürdő és mosdó.

2021. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyen több WC is a házban, és egy közülük legyen távol a gyerekszobától. De egy babát amikor a pocakodban hordasz, ott állandó zajban él. Dobog a szíved, vonul benned a puki, de még a légvételnek is hangja van, szóval bent nincs csönd. Ne szoktasd át a síri csöndre, ha megszületik. Amúgy alvás közben nem nagyon hallgatóznak. Hazaértünk télen, és az ebédlő asztalra tettem fel, hogy kivegyem a bundazsákjából a 6 hónapos, babakocsiban elaludt fiamat. Már a zipzár lehúzása is baromi hangosnak tűnt, de ekkor az étkezőben lévő ingaóra elütötte a delet. Én majdnem infarktust kaptam, a gyerek viszont nem ébredt meg. A házban jelenlévő zajokat rendszerhangoknak tekinti és megszokja.
2021. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Senior Séf ***** válasza:
100%
Minden helynek megvannak a maga megszokott neszei. Az erdőben sincs csend, csak akkor érzed annak, amikor a füled már megszokta ezeket. A WC-öblítés hozzátartozik a ház természetes zajaihoz, a baba nem fog rá felébredni.
2021. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!