Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Vidéken mennyibe kerülhet...

Vidéken mennyibe kerülhet (mindennel együtt) egy 17 méter hosszú, 2 méter magas, sima, egyszerű betonkerítés telepítése?

Figyelt kérdés
Kértem már több cégtől is árajánlatot, de nem kaptam. Az érdekelne, hogy kb. mindennel együtt mennyibe kerülne ez nekem, ha a mostani kerítés helyett egy 17 méter hosszú, 2 méter magas betonkerítést szeretnék építettni. Kommentben teszek képet a mostani kerítésről, aminek a helyére szeretném.

2021. márc. 4. 14:16
 1/8 A kérdező kommentje:
2021. márc. 4. 14:19
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A beton paneles kerítésre gondolsz, pl: [link] ?


Szomszédban tavaly ősszel készült ilyen. A legolcsóbb amiben szinte alig van minta, az került 24 ezer ft/méter.

Ebben a bontás, az új anyag, és a munkadíj is benne volt.

A sitt elszállítást külön kellett fizetnie a szomszédnak (konténert rendelt).

Pest megye.

2021. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen paneles elemekre gondolok. Mivel 2 méter magasan szeretném, ezért 4 darab 50 cm-es panel lenne a legalapabb, legolcsóbb kivitelből.
2021. márc. 4. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a multhéten készítették terméskő mintás 2m magas mindennel együtt 22000ft/m. Szegeden.
2021. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy Győr Moson Sopron megyében építteted az osztrák határ közelében vagy Borsodban. Munkadíj lehet akár a duplája is.
2021. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Komárom-Esztergom megye, Tatabánya közelében.
2021. márc. 14. 13:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tatán nekem 23.000Ft/m volt tavaly. Meg voltam velük elégedve. Ha szeretnéd, elküldöm a kontaktot.
2021. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elfogadom, köszönöm!
2021. máj. 31. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!