Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mekkora eséllyel kaphatunk a...

Mekkora eséllyel kaphatunk a párommal bérlakást, ha csak neki van jövedelme? (többi lent)

Figyelt kérdés

Júniusban végeztem a sulimmal és még nem helyezkedtem el.

Van rá esély,hogy bérlakást kapjunk,ha csak az ő keresetéből élünk?


2010. júl. 10. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg van. De sok a jelentkező,és akár évekig is várhattok,mire sorra kerültök.
2010. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi esélyetek lesz??? Nem sok..Én amikor megszületett a fiam akkor igényeltem,és akkor kerültem a listára..Azóta 18 év telt el,és még mindig nem kaptam.Igaz már nincs is szükségem rá...Már akkor elmondták,hogy bérlakást vagy szükséglakást azok kapnak hamarabb akiknek több gyermekük van..Előbb a 3 -nál több gyerekesek majd a három,majd kettő és a végén 1 gyerekes családok kapnak..(ha közben igényelnek több gyerekesek azok kerülnek előre..) Ezért ne sok reményt fűzzél hozzá...
2010. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha nincs legalább egy gyereketek, akkor most felejtsd el!

van ismerősöm, aki két gyerekre se kapta meg, pedig rokkantnyugdíjas, egyedül neveli őket!


szóval már megbocsáss, de azon nem gondolkodtál, h két keresőképes embernek mégis milyen alapon adnának csak úgy puszira egy bérlakást???

2010. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!