Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kaphatunk lakáshitelt?

Kaphatunk lakáshitelt?

Figyelt kérdés
Családi gond miatt, el szeretnénk költözni, a családommal, egy másik családi házba, 12 millió lakáshitelt szeretnénk felvenni,a probléma a következő: Nővéremnek van már régóta munkaviszonya kb. 100000 ft-os nettóval, édesanyám nem bejelentett munkát dolgozik, de mellette ápolásin van a másik (beteg) nővéremmel, mamám , neki egész jól van nyugdíja, csak idős, én egyetemre járok, de ha ugy van, dolgoznék mellete, plusz van még egy 10 éves iskolás hugom. ilyen feltételekkel, kaphatunk használt lakásvásárlási hitelt? válaszokat előre is köszönöm!
2011. jún. 12. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Felelős banktól nem. 4m hiltelt úgy kaptam a nettó 130.000,- havi keresetemre, hogy kellett 1 adóstárs + 1 kezes.

A nem bejelentett, az a bank számára NINCS is...

De biztos lehet találni olyan bankot is, ami erre is ad, ilyen sokat, csak vigyázz, mert az a "bank" nem a pénzét akarja vissza, hanem a házra pályázik...

2011. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sajnos ilyenre számítottam.
2011. jún. 12. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez kizárt. Ha jól éltem 6-an vagytok a háztartásban, ahol van egy kereső nettó 100.000 Ft-tal és egy nagyon idős nyugdíjas, továbbá 4 eltartott. Ha neked is lenne bejelentett béred és édesanyádnak is, akkor is csak úgy menne, ha fel tudtok mutatni legalább 25-30% önerőt.
2011. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!