Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha az ablak 3/4-éig rakok fel...

Ha az ablak 3/4-éig rakok fel szúnyoghálót, akkor azért valamivel kevesebb rovar jönne be?

Figyelt kérdés
2019. jún. 9. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmit nem ér, ha nincs az egész ablakon.
2019. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kiírtam véletlenül...

Szóval az van, hogy csak addig érem fel az ablakot, székre, létrára meg nem merek felállni. Igazából így se jön be sok, csak félek inkább.

2019. jún. 9. 15:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A rovar nem csökkent értelmi képességű. Ott megy be, ahol be tud jutni. A repülőgépeknél vannak légifolyosók. A rovaroknál még nem vezették be.
2019. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hittem, csak "véletlenül" jönnek be. Keresnek itt valamit, vagy minek jönnek? (Nem nyitom ki sz ablakot, amikor fel van kapcsolva a villany) Poloskára, darázsra gondolok.
2019. jún. 9. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint a pisilés mentes sáv az úszómedencében.
2019. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennek így semmi értelme, kérj meg egy szomszédot, hogy segítsen, ha nem mersz létrázni. A poloskáknak egy két-három milliméteres rés is elég, egyenesen behívod őket azzal, ha az ablak negyedét szabadon hagyod. Melegre mennek egyébként, ezért ilyenkor jóval kevesebb van a házakban, mint télen. A darazsak meg csak túl hülyék ahhoz, hogy felismerjék a saját fészkük bejáratát, ezért tévednek be időnként.
2019. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:'(

Köszi a válaszokat azért!

2019. jún. 9. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Mindig reménykedek benne, hogy már nincsen lejjebb...
2019. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is.
2019. jún. 10. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!