Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy tudok lemenni a város...

Hogy tudok lemenni a város alatt található katonai bunkerekbe?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jó kategóriàt választottam-e ennek a kérdèsnek, de vannak a városban olyan lépcsőházak amely alatt elhagyatott katonai óvóhelyek vannak, pl a volt iskolám alatt is van egy, a vonatàllomàs alatt, és elvileg még a lèpcsőhàzunk alatt is. Minden ilyen óvóhelyet kulcsos vas, vagy vasbeton ajtó és vasablak véd. Így gondolom kell valami engedély, hogy a kulcsot megszerezzem és lemehessek és azt is sejtem, hogy gondolom egymagam nem mehetek le, hanem valami külön embernek is jönnie kell. Nem régiben egy újságíró és egy fotós is volt lent, szóval nem lehetetlen lejutni, csak nem tudom ezt pontosan, hogy kell intézni. Önkormànyzaton kell intèznem, vagy hova menjek, kinek írjak?
2019. jún. 4. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó irányba tapogatózol. De csak így magán emberkènt kicsi az esèly.
2019. jún. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!