Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érdemes még felújítani?

Érdemes még felújítani?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, van egy komoly kapcsolatom, egyetemből nem sok van már hátra, de eszembe jutott, most hogy anyáé építkeznek végre olyan szobám lehetne amilyenre mindig is vágytam.

Aztán eszembe jut. hogy minek, úgyis 2-3 év és vége az egyetemnek összeköltözünk valószínűleg a párommal...

Szerintetek érdemes lenne?

Mindig tipikus lányszobáról álmodtam de úgy érzem ezzel kb 5 évet késtem :S


2010. júl. 7. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Nem szabad ennyire a jövőre alapozni, ki tudja mi lesz még addig! Mindenképpen vágj bele álmaid szobájának megvalósításába! :)
2010. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is.
2010. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg a pasi később megy, a szoba marad...
2010. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy érdemes!

Az én szobám az allamvizsgám előtt két hónappal lett kész. Kb fél évet laktam benne, mert utána másik városba költöztem a munkám miatt. 12 éve a saját lakásomban lakom, már férjhez mentem, de még mindig imádok otthon a szüleimnél a SAJÁT szobámban lenni. Ráadásul a kislányom is nagyon szereti. Mindig monja, hogy ő is ilyet szeretne ha nagy lesz. :)

2010. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne a pasiddal összeköltözve álomszobád? Ott is csinálhatsz. Nagyon sokan élnek úgy, hogy külön szobájuk van és jó a kapcsolatuk, mert nekik szükségük van hogy néha önmagukban legyenek.

Egyébként meg ha még van 2-3 év a suliból, akkor érdemes anyudéknál megcsinálni, mert az még sok idő és egy gyerekszoba akkor is ott lesz neked, ha elköltözöl, mert bármikor visszajárhatsz, kérd meg, hogy hagyják úgy neked. Sőt, majd az lehet a gyereketek kisszobája ha mentek látogatni.

2010. júl. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!