Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérlet esetén kit terhelnek...

Albérlet esetén kit terhelnek az alábbi költségek?

Figyelt kérdés

3 éve van a lakásban albérlő és még biztos, hogy 10-15 évig ő is marad. szeretne festetni és padlószönyeget cserélni.

A festést házilag megoldják, de a festéket és a szőnyeg költsége kit terhel?

Hozzáteszem, nagyon olcsón bérli a lakást?


2010. jún. 28. 20:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Természetesen őt, őt szeretné felújítani a lakást.
2010. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen őt.Sőt!Még engedélyt is kell kérnie tőled hozzá.nem úgy megy az,hogy kijelenti,hogy akar és még fizesd is ki.
2010. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
albérlőket, de ahogy írják, ehhez tőled engedélyre van szükségük
2010. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én is albiban lakom és ha itt akarok csinálni vmit az az én költségem.
2010. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság viszont az hogy a lakás festetése szerelési munkák amik elhasználódás miatt vannak a tulajdonost terhelik. Ilyenkor az a szokás hogy az elvégzett munkákat a kiadó beszámítja a bérleti díjba.
2010. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az állapota követeli meg a cserét,az valóban a tulajt terheli,de ha csak azért akarnak cserélni és festeni mert az új szín jobban tettszik nekik,akkor engedélykérés után saját pénzből megy a dolog.
2010. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

najó,de nem mind1,hogy egyszerűen lemeszeli a tulaj fehérre,ami megvan 1500 forintból,vagy a bérlő csiricsálé diszitett falat akar,ami szobánként 30ezer...


ajánld fel a meszelést,ha drágábbat akarnak,akkor fizessék...

szőnyeget meg vegyenek,vihetik magukkal ha költöznek,és tegyék vissza ami benne volt eredetileg...


(albérlő vagyok,nálunk igy működik...cserélhetek bármit ,bár szolok előtte,de ha majd kiköltözök,vihetem magammal,és kerül vissza a régi (most lámpaburát,szekrényt vettem,régi meg pincébe)

2010. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!