Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bolhatelep lesz a szobámból?

Bolhatelep lesz a szobámból?

Figyelt kérdés
A macskám, halála előtt mindig az ágyamon aludt pár napig. Halála után pár napja bolhák másznak rám, ha az ágyamon ülök! Sőt, már ha a gépem előtt ülök (2-3 méterre az ágytól) akkor is rám tud mászni pár db!kihalnak idővel,ha már nem él a macska?mit tehetnék?:(
2010. jún. 14. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Porszívózz alaposan ki és utána szórd be a szőnyeget, az ágyat pl. Piret MIX nevezetű szerrel- az segít a nem kifejlődött bolhákat is kiirtani.
2010. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosabb módszer, ha kiirtod őket.
2010. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Takaríts ki rendesen szerintem is, hipós vízzel moss fel, vagy amit az első válaszoló mondott. Egy idő után elmennek. Amikor mi költöztünk új lakásba, ahol kutyák voltak előttünk, hát én is így jártam, össze vissza voltam csipkedve. Ugye kutya már nem volt, valamiből élniük kellett. Én jól kitakarítottam, a sarkokat befújtam valamiféle bolha irtó spray-vel, aztán szép lassacskán eltűntek. De ez volt vagy 1 hónap mire mind eltűnt.
2010. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!