Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan távolíthatnám el a...

Hogyan távolíthatnám el a szobámból ezeket a pókokat?

Figyelt kérdés
nem tudom másnak is van-e ilyen problémája, nekem már elegem van a szobámban felbukkanó pókokból. de ne a kaszáspókot képzeljétek el pl. ami ott megvan csendben a sarokban hálóban, hanem ilyen rövidebb lábú barnás fekete pók, ami mászik, rohan a falon, szőnyegen. nem tudom mi lehet ez, talán házi zugpók. de ezek havi rendszerességgel megteremnek, nem tudom honnan merről, de minden hónapban össze kell fogdosnom a falakról legalább 3at. múltkor is néztem a tv-t és a tv fényénél látom hogy olyan nagy mászik át a szőnyegen amilyen méretben még nem is láttam. fiú vagyok de akkor is undorító. Anya azt mondja hogy örüljek neki mert legalább nem lesz hangyás a szoba meg a többi kis apró rovarokat összefogdossa ez is, persze poénosan mondja de tényleg nem is nagyon van semmi más szerencsére a szobába, de ezektől lassan megőrülök, mitől lehet ez, másnál is így fordulhat elő, avgy mitől lettek ilyen gyakoriak, erre szeretnék választ kapni. és persze hogy mit lehet tenni ellene azon kívül hogy összefogdosom egyesével
2009. jún. 15. 11:55
 1/5 anonim válasza:
100%
hát ez nálam is előfordul, állandoan vannak pokok a szobámban, fogalmam nincs honnan...nemrégiben teljesen kitakarítottunk, festettünk stb egy két hétig semmi aztan ujra...még szerencse,hogy nem félek tőlük mint némelyik csaj... /20/L/
2009. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A természetet nem lehet legyőzni!
2009. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam szúnyogháló van és az ajtót nem szoktam nyitva hagyni. Ha látok valami állatot, amikor elmegyek otthonról előtte be chemotoxozom a lakást, azért olyankor, mert mire hazaérek nem érződik a szaga és nem mérgezem vele magunkat. Én nagyon félek a pókoktól, és állandó fóbiám, hogy éjszaka belemászik a számba és lenyelem.
2009. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nemrég én is feltettem egy hasonló kérdést, de értelmes választ nem kaptam rá, csak annyit, hogy takarítsak.

Engem az álkaszás pókok is zavarnak. Olyan pókok, amiket írtál, nálunk is vannak mostanában, talán kövipókok, Kb. 1-1,5 centis, zömök, vastagabb lábú, fekete szőrős pókok, amik mászkálnak a falon. Főleg este felé.

Keresztes is van, de az szerencsére csak kint az udvaron. Azoktól nagyon irtózom.

Legutóbb a pincében láttam póktojásokat. Lehet, hogy hozzánk onnan másznak föl valami repedésen keresztül.

2009. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is szokott lenne, nem tudom hogy honnan jönnek és hogyan tudnám végleg kiirtani őket a szobából, én is unom már hogy mindig egyesével kell őket lecsapkodni.
2009. szept. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!