Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy flakon jég csinál valamit...

Egy flakon jég csinál valamit a szobámmal? Meleg van

Figyelt kérdés

Sziasztok


Iszonyatosan meleg van a szobámban, egész nap süt be a nap az ablakon, eddig volt egy fa a ház előtt de kivágták (sötétítő függöny beszerzése tervben van)


Ventillátorunk nincs, az ablakot nem hagyhatom éjszaka nyitva a zaj miatt (2 körút kereszteződése, plusz az Éjszaka Gyermekeinek angyali hangja, néha tiszta Mónika shownak lehetek fültanúja)

Nekem pedig galériám van, nem tudok leköltözni.


Lett egy olyan ötletem, hogy egy flakont félig megtöltöttem vízzel és beraktam a fagyasztóba, ha azt kirakom a szobába olvadni akkor lesz valami változás?

(esetleg ha több palackkal teszem ugyanezt)


Vagy valami jobb megoldás?


Jelenleg két vizes lepedő szárad a korlátomon, az ablak előtt


2018. ápr. 22. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Nem lessz változás. Párásító kell vagy klíma
2018. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokat fog érni ha csak úgy ott álldigál. A vele érintkező szobahőmérsékletű levegőt lehűti, mire az nyilván lefelé fog törekedni és a flakon aljától pár cm sugarú körben lehűti a levegőt. Magyarul halottnak a csók.


Vegyél ventillátort, már megoldás nem nagyon van, keringetni kell a levegőt.

2018. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Nehogy párásíts! Ventilátor segít valamit. Legjobb lenne egy redőny kívülre és leengednéd, az nagyon visszafogja már kint a hőt, ennél jobb nincs ha leszámítjuk a légkondit.
2018. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak párás lesz a levegö, az nem jó. Nyisd ki az ajtot ablakot, csinálj huzatot, most igy este le fog hülni. Én is voltam ilyen helyzetben, meg végülis vagyok is, de most még lehül a levegö, ki lehet szellöztetni. De nyáron nem. Én vettem obiban rolot, ami igaz belül van, de visszaveri a fényt. Ablak mérettöl függöen 3-6 000 között van, és semmi szerszám nem kell hozzá, simán felrakható.


Anno kolisként fehér lepedöt tettünk fel a függönyre, az ugye vmelyest visszaveri a fényt, a fiuk pedig autószélvédöre való fényvisszaveröt tettek fel. Ezeket csak alternativként irtam, amig nem tudsz rolot és ventilátort beszerezni.

2018. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!