Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki utálja még Budapestet?

Ki utálja még Budapestet?

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 20:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
Egy budai villát bevállalnék, de a többi felejtős. Engem a nagy forgalom zavar a legjobban
2018. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

Én csípem Budapest közelségét, de utáltam bent élni a városban. Agglomerációban kiválóan érzem magam. Szeretem a kisvárosi hangulatot, még is karnyújtásnyira van minden.

Elég sokan hagyják ott a családjukat és költöznek az ország másik felébe, bár az igaz, hogy általában Budapest felé veszik az irányt.

2018. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát, nem úgy megy, hogy egyedülálló nőként eladom a lakást és itthagyom a családból a nagyon kevés megmaradtat és elköltözöm pl Szegedre.

Viszont lehet pont vidéken találok a végzettségeimmel munkát, és itt hagyom ezt a számomra totál élhetetlen várost, ahol amelyik részén nincs tömegnyomor és van zöld, ott romák vannak, kosz, mocsok és semmi bolt (munkahelyem csodás környéke), kertvárosból meg 1-1,5 óra a belváros.

2018. febr. 23. 04:48
 14/16 anonim ***** válasza:
Senki sem kötelez rá, hogy itt élj, ha utálod. Ha összegyűlik itt ötven ember és mind leírja, hogy ő miért utálja, azzal beljebb leszel? Döntsd el, hogy az fontosabb-e, hogy a család megmaradt részével legyél, vagy az, hogy megszabadulhass Budapesttől, de aztán bármelyiket választod, tudjál róla, hogy azért élsz ott, ahol, mert te magad azt választottad. Ha még mindig nem tudsz megbékélni vele, akkor válaszd a másik lehetőséget. De attól, hogy mások is utálják Budapestet, a te életedben még semmi sem változik.
2018. febr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ha tetszik, ha nem, vannak dolgok, amiket nem lehet megoldani, mert a lehetséges megoldások még rosszabbak és akkor jól esik panaszodni. Ha a frusztrációm nem érné el azt a szintet, hogy panaszkodni essen jól, az azt mutatná, nem is fontos nekem a téma.

Mivel fontos nekem a téma (szenvedek Budapesten és álmom egy nyugodt helyen lakni) és nincs jobb megoldás (csak a még nagyobb magányosság és az anyagi kockázat árán), ezért panaszkodom.

Ha nem tetszik a kérdés, miért kattintasz rá?

Amúgy lehetne érveket ütköztetni, pl te olyan helyen laksz, ami nyugodt, mégis van normális nyitvatartású és kínálatú bolt továbbá szükség esetén kisboltok, vagy igen, szerinted igazam van, és itt vagy szereted a nyüzsgést vagy rosszabb az infrastruktúra, mint egy faluban.

2018. febr. 23. 08:08
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem lakom ott, így a véleményemet csak úgy mondom mint vidéki,arra jó hogy egy-két dolgot olcsóbban beszerezz,kikapcsolódj stb...,bár most utoljára mikor voltunk testvéremmel ő fekete bőr kabátban én meg meg egy normális fekete kabátban,sima farmer nadrág,bár lehet hogy kicsit rosszfiúsnak tűntem benne,de szeretném leszögezni hogy sosem kinézet alapján kéne ítélkezni mindig,az a lényeg hogy a ’’Mekiben‚‚ pénzhamisítónak,az Ázsia center-ben meg tolvajnak néztek minket,pedig ugyanolyan normális emberek vagyunk mint bármelyik ember,csak vidékiek, persze fő az elővigyázatosság, úgy hogy elnézem viszont rosszul esik az hogy a kinézet miatt máshogy ítélik meg az embert, normálisan szoktam öltözködni,erre ha kicsit már rosszfiúsnak tűnsz akkor annyi.Másik jó dolog vannak jó formás seggek,ami ha fáj ha nem megnézem,férfi vagyok ez van,a csajok is megnéznek meg mosolyognak is tök jó érzés,nem mintha máshol nem,persze van barátnőm,de vakságot nem fogadok.
2018. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!