Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Házi víztisztító, egészség,...

Házi víztisztító, egészség, vagy átverés?

Figyelt kérdés
Van értelme mindenütt, vagy csak ott ahol probléma van a vízzel?

2017. dec. 28. 13:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző (vagy valaki más): tudnál erről linkelni valami szakmainak tűnő leírást, hogy 1 perc alatt elillan a klór?

Én eddig úgy tudtam, hogy szobahőmérsékleten kell neki egy fél nap legalább. Az akvarista oldalakon 1-2 napot írnak, hogy csak utána tegyük a vizet az akváriumba, ha nem akarunk gondot a klór miatt.

2017. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon szerencsére nem sok értelme van. Voltam Indiában üzleti úton, a 4 csillagos hotel mosdójában a tábla: nem ivóvíz, csak mosáshoz és fürdéshez!
2018. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én Debrecenben lakom, mi is a Tisza vizét isszuk (Tiszalöknél indul a Keleti-Főcsatorna, az el megy Balmazújváros mellett, ahol van egy hatalmas vízkiemelő- és tisztító, és onnan csövön jön Debrecenbe - szerintem elég tiszta, de én utálom inni - és nagyon vízköves!)

A Klinika a Nagyerdőnél lévő kutakból kapja a vizet, na az valami Isteni, tiszta hideg és finom)

Egy időben használtunk szűrőt, de az nem javított a víz ízén, minőségén - szűrni meg nem nagyon volt mit.

2019. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!