Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megelőzni a...

Hogyan tudom megelőzni a penészedést?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy lakást, aminek kiderült, hogy baromi vékony falai vannak, és a szigetelés sem a legjobb! Kifestettem, de nem volt sehol penész, viszont mondta a festő, hogy figyeljek oda rá, télen jól fütsem ki a lakást, stb....a szomszéd lakás viszont tele van penésszel, szinte mindenhol van. Kicsit aggódom, nem szeretném, ha ez "átjönne" hozzám. Ez lehetséges? Mit tegyek, hogy ne alakuljon ki vizesedés ,és penész? Sokat szellőztessek? Vagy az sem jó. Fűteni még nem kell, mindig szellőztetni szoktam, de nem tudom, hogy ez jó megoldás e.
2008. okt. 21. 09:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha még nem penészedsz, akkor nincs más dolgod, mint figyelni a levegő páratartalmát. Ehhez nem kell feltétlenül barométer, vagy páratartalom mérő. elég, ha azt figyeled, hogy reggel-este az ablakok üvegezésének alján van-e lecsapódott pára. Ha vizesek az üvegek, akkor előbb-utóbb megjelenik a penész is. Amennyiben végleges megoldást szeretnél, és nem csak átmeneti sikereket (főleg nem mérgek alkalmazásával) akkor a

www.peneszmentesites.hu

weblapon kimerítő válaszokat találhatsz minden kérdésedre a témával kapcsolatban.

2008. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!