Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért csak engem ráz a csapvíz?

Miért csak engem ráz a csapvíz?

Figyelt kérdés
Csak engem ráz a csapvíz és így a szüleim nem hívnak szerelőt mert őket nem rázza a víz.Nagyon idegesítő az egész gumipapucs nélkül a fürdő közelébe sem merek menni.Illetve a konyhába sem mert ott is ráz,de csak engem édesanyám napi szinten szokott mosogatni és még nem tapasztalt bizsergést.Lehet ez attól mert túlságosan fel vagyok töltődve?Vagy valami más az oka?

2017. júl. 24. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Az elektromos bojlerrel lehet a gond, és ez nem játék!
2017. júl. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Bojler fűtőszál hiba. Lehet hogy azért nem rázza őket, mert ha vezérelt mérőről megy a bojler, pont akkor fűt mikor te hazaérsz vagy fürdesz.
2017. júl. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Vadi új bojlernél időnként én is éreztem csípkedést .

A villanyszerelő műszerrel kereste a hibát,de nem talált.

Aztán felszerelt 1 fi relét.Biztos ami biztos .Nála is ez van otthon,mondta .Azóta viszont 1 x sem éreztem .

2017. júl. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

A sztatikus feltöltődès kisülèsekor csak egy pillanatig èrzed a csipèst. Ha ennèl tovább tart, akkor elektromos problèma hiba van. Leginkább a saját villanybojler szivárgó árama okozza, de társasházban a másè is lehet. Jelzi az EPH hiányát is ez, de akár vèdővezető hiba is lehet a rossz- hibás bojlernèl. Mindenkèpp szerelő kell a javìtáshoz mert ez nem játèk. Azèrt is èrezheted jobban az áramot, mert a test ellenállása nem egyforma. A fiatalokèkisebb. Ami egy felnőtnek csipès, az egy babát simán megöl. Vizesen kádban meg legveszèlyesebb, mert szinte bárkit megöl.

Egy szülőnek meg jobban kène figyelni a gyerekère, mert ők mindenre èrzèkenyebbek.

A FI relèt meg be kène èpìteni a bojlerhez.

2017. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!