Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Átfolyós kombi cirkóm van és...

Átfolyós kombi cirkóm van és a zuhanyozás alatt sose tudom a melegvizet jól beállítani. Vagy forró vagy hideg, langyosat egyszerűen nem tudok. Keverőcsaptelepem van. Mi lehet a baj? Vagy ez ilyen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk szerencsére villanybojlerünk van, de akárhol zuhanyoztam még, ahol cirkóról ment a meleg víz, mindenhol az volt, amit te mondasz. Hol hideg volt a víz, hol forró, de sosem sikerült normális hőmérsékletre beállítani. Szerintem ez az átfolyós melegítők átka lehet, ha kicsit jön a víz, akkor rögtön forró, ha jobban megnyitod, akkor meg nem bírja rendesen felmelegíteni. Cseréld le valamilyen tartályosra.
2010. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a gond, hogy kicsit engedek vagy fullon engedem, hanem a hőjét nem tudom beállítani. Kicsin is tud forrót meg ha kinyitom fullra akkor is.
2010. máj. 19. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
1.kizárólag a forrót kell kiengedni, ha forró utána a hideget hozzákeverni.
2010. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor begyújt nagy lánggal hirtelen felforrósítja a vizet, akkor leszabályoz, és néha túlzottan is, ezért megint rákapcsol, és kezdődik elölről az egész. Az átfolyósak ilyenek. Vegyél egy thermosztátos csaptelepet, akkor legalább nem forrázod le magad, és a hőingadozást is kompenzálja valamennyire!
2010. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán be kellene szabályoztatni szerelővel a HM-víz hőfokot.(legalábbis az enyémen nincs kívül kezelőgomb hozzá)csak belül állítható mindkét hőfok.
2010. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2010. máj. 21. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!