Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Rovus Handy Heater elektromos...

Rovus Handy Heater elektromos hősugárzót próbálta már valaki? Mennyire hatékony?

Figyelt kérdés
Rovus Handy Heater elektromos hősugárzó
2017. márc. 25. 18:01
1 2
 11/18 zolii5000 válasza:
63%
memese67 ugyan mennyit. és kitől kapott, hogy ilyen marhaságot leírjon? Persze ha a dicső magyar népnek fogalma sincs mennyi a 380W....akkor nincs miről beszélni. Be kell zárni az összes általános iskolát, teljesen feleslegesen kötünk rá..eredmény nulla, csak a bumburnyákok szaporodnak. Persze a rendőrségnek is lenne dolga ilyen hirdetések olvasásakor..lehet hogy nem olvasnak....
2017. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Én ajándékba kaptam Fast Heater néven, de ugyan azt. Most próbáltam ki, de a kis fürdőszobámat (4,2 m2)1 óra alatt csak 1 fokkal melegítette fel! A régi műanyag kicsi álló hősugárzó(3.800.-Ft) bár 1000W-os 5 perc alatt 16-ról 24 fokra melegített. Szóval mennyit spórolok a 370W-on? Ráadásul ez a csodaszerkezet olyan hangos, hogy hálóban tuti nem lehet használni.
2017. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Egy 380 Watt teljesítmény még hajszárítóban is kis teljesítmény, vagy egy konyhai keverőgép sem jó ilyen kis teljesítménnyel.

Csak használni kell a szürkeállományt, ahogy Poaro (Poirot) is mondaná!

2017. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Birics Tomi válasza:

Nem ajánlom senkinek, még fűtés kiegészítésre sem! Nagyobb hőt ad 2 gyertya és akkor az legalább csendes. A 6nm-es fürdőszobánkba +1C javulást sem tudott teljesíteni 2 óra alatt! Az eladó flegma és értetlen volt, hogy ezt miért fűtésre akartuk megvásárolni, ez csak kiegészítésre "sem" jó!

Nincsen visszafizetés vagy csere lehetőség törzsvásárlói kártya nélkül! Pénz kidobás volt!

2018. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Megnéztem a szabályzó hiszterézisét.

Mi a hiszterézis? Az a hőmérséklet különbség, amit a hőérzékelő, a szabályzó, vagy vezérlő teljesít, tehát ha 22 fokot akarunk tartani, és a hiszterézis +-0,5 fok, akkor 22,5 foknál kikapcsol a fűtés, és 21,5 foknál bekapcsol. Ennél a készüléknél +-2 fok a hiszterézis, tehát a 22 fokra állított vezérlő 24 foknál kikapcsol, és 20 foknál bekapcsol. Egy helyiség hőmérséklete tehát 22 fok tartása helyett 20-24 fok között változik majd. Ez azt jelenti, hogy fagymentesítésre jó lehet. Sajnos a készüléknek van még egy súlyos hibája. Egy 19 fokos helyiségben 26 fokra kell állítani, hogy el kezdjen működni. Ez nem részleezetten -5 fokos deltát eltérést jelent.

Ha tehát a 15 fokos alsó határt vesszük figyelembe ez 5 fokkal több, mint a kapcsolási küszöb, tehát 10 foknál fog kikapcsolni, és 6 foknál fog bekapcsolni a készülék. Kb. 1 m3 légköbmétert tökéletesen tud fagymentesíteni.

2018. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Kaptunk ilyet ajándékba. Nem ér semmit. Egy garzon szobában 40 perc alatt 1 fokot sikerült feltornázni. Van egy másfajta kis ventilátoros 4000-ért vettem. Annak van értelme
2018. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Egyik kollégám is kapott ilyet. Nem ér semmit.

És ami a legelképesztőbb:


akart írni a topshop.hu oldalra egy egyes osztályzatú véleményt, de az egyszerűen nem jelenik meg az oldalon, csak a 4-esek és 5-ösök.

2018. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Három napja vettem egy ilyen mini hősugárzót, bár csak ne tettem volna ugyanis azt hittem, hogy valóban egy hasznos kis eszköz ami egy kicsit felmelegiti a fürdőszobát.Tévedtem, ez egy használhatatlan semmitérő kacat ami a kukába való.
2023. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!