Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Zuhanycsőre szerelhető vízmele...

Zuhanycsőre szerelhető vízmelegítő?

Figyelt kérdés
Egyszer láttam a TV-ben valami csapra szerelhető vízmelegítőt.Hiába folyt hideg víz a rendszerben az a cucca amit rátettek a csőre felmelegítette egy pillanat alatt a vizet.Volt csapra szerelhető illetve zuhanyra is.Én zuhanycsőre vagy fejre szerelhetőt keresek.Bérelt lakásban lakunk így nem nagyon tudom megbontani a falat vagy ilyesmi.Nem is nagyon értek hozzá.Olyan kellene amit könnyen szakértelem és bontás nélkül is fellehet helyezni.
2017. márc. 13. 04:46
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyen ws teleshop cuccra gondolsz :) delimano vagy mi a bánat a neve...a csodákba még hiszel látom :) kézmosásra maximum,de zuhanyzásra abszolút nem jók az ilyenek. Amúgy kibéreltél olyan lakást ahol nincs a fürdőbe melegvíz?
2017. márc. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem beszélve arról,hogy ez modern lakásba jó...mármint ami az áramterhelést jelenti. 3~3,5 kw-s,amit egy régi vezetékelés nem bír el.
2017. márc. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van meleg víz,de sokszor nincs vagy csak épp langyos.
2017. márc. 13. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor szólj a tulajnak, oldja meg. Amúgy miről van a melegvíz
2017. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!