Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék otthon dohányt...

Hogyan tudnék otthon dohányt ízesíteni?

Figyelt kérdés
Mindegy milyen ízű, csak ne legyen mérgező.
2016. dec. 18. 18:21
 1/4 anonim válasza:
Szerintem facsarj bele valami gyümölcsöt, gyúrd össze aztán hagyd kicsit száradni, ha szükséges, mert érzed hogy nem tudnál rendesen tölteni. De ne hagyd kint sokáig mert akkor nagyon elszárad.
2016. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mentoloshoz van egy tuti receptem. Gyógyszertárban lehet kapni mentol-kristályt. 10 grammból fél mázsa dohányt meg tudsz vele mentolozni kellemesre. Befőttesüvegbe háromnegyedig szórsz dohányt, minél lazábbra, negyed késhegynyi kristályt szórsz rá, aztán becsukod és felrakod a radiátorra egy-két éjszakára.
2016. dec. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mennyiért tudok mentolkristályt beszerezni?
2016. dec. 19. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Már nem tudom az árát, de nem nagyon drága dolog. Ellenben nagyon pici kell belőle, így relatíve igen olcsó ilyen célra. Talán egy kiló dohányhoz használtunk egy-két grammnyit, így az ára konkrétan eltörpült, jelentéktelenné vált a dohányé mellett.

Oké, fentebb azt írtam, fél mázsa, az amolyan költői túlzás volt :) A lényeg, hogy tényleg nagyon kevés kell belőle, ki mennyire mentolosan szereti.

2016. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!