Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy 80l-es kb 1100w-os villany...

Egy 80l-es kb 1100w-os villanybojler mennyit fogyaszt havonta?

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 12:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6: a többit nem én írtam, csap próbáltam egy pontosabb választ adni mint fentebb.
2016. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, csak kekeckedtem


elképesztő, hogy erre valaki normális választ vár, ezért is írtam az első hozzászólásba a suzukis kérdést.

De nem vette a lapot és nem tetszett a kérdezőnek.

2016. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Meg a 80 literes az hogyan lehet " kb 1100w-os"?
2016. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igazából olyan adatokat adtál meg, amik szinte teljesen lényegtelenek a kérdésed szempontjából. Ez itt sokaknak a gondja. Hány m3 és hány fokos melegvizet használsz egy hónapban. Ez sokkal fontosabb. Ugye ettől, meg a bojler szigetelésétől függ, hogy mennyi időnként fog bekapcsolni, mennyi ideig fog fűteni és ebből jön ki, hogy mekkora is lesz az elektromos munka, amiért végül fizetned kell.
2016. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bekapcsolt állapotban?
2016. aug. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A villanybojler zabálja az áramot, -bár éjszakai tarifával működik. Én csak egy szőke nő, 65 éves műszaki analfabéta vagyok, de azt tudom, hogy kb.ugyanannyit fogyaszt kWatt-ban, mint az összes többi elektromos kütyüm. Summa summarum: ha lehetőséged van, melegítsd a vizet gázzal.
2016. szept. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!