Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Provident fog adni kölcsönt?

Provident fog adni kölcsönt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párom szeretne felvenni kölcsönt a providentől, meg is van beszélve, hogy megyünk a központjába de most azon gondolkodunk vajon kapni fog e, mivel a mostani munkahelyén 2 hónapja van (04.15.) viszont az előző munkahelyéről kimaradás nélkül vannak a jövedelemigazolások. Vagyis márciusi még onnan és ugye az áprilisi már az új helyről. Remélem érthetően fogalmaztam.

Szóval ez gond lehet? Köszönöm


2016. jún. 20. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem azért is van a Providentnek olyan hihetetlenül magas kamata, hogy az ilyesmit is meg tudják engedni maguknak, tehát az esetleges "nem fizetést" (bár úgy is behajtják).
2016. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Nem igazán tudom ezt mire vélni: Providentnek olyan hihetetlenül magas kamata.

Teszem azt 100000ft kölcsönt valaki felvesz 42 hétre akkor a teljes visszafizetendő összeg 109200ft!!! Amiért viszont mindenki drágának véli az a lustaságból fakad amikor valaki otthoni szolgáltatással kéri és biza a kényelmet meg kell fizetni, mert annak a díja 63000ft így ha valaki befárad a 100000ft-ért akkor 109200ft-ot fizet vissza, de ha inkább a kényelmet válassza akkor 172200ft-ot. Szóval ha a providenthez is befárad az ember pont úgy mint bármelyik más pl bankba akkor ugyan ott van (mert ugye ha egy sima bankból is házhoz fáradnának a papírokkal és a pénzzel akkor annak más díja lenne kapásból).

2016. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

A Provident 25%-os THM-mel dolgozik, az otthoni szolgáltatás nélkül. Bankban 15-20% körüli THM-mel futnak a szabadon felhasználható hitelek.

EZÉRT drága a Provident.

2016. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Valahogy sosem értettem, hogy a csórók állandóan drága hiteleket akarnak felvenni, mg aki jobban bánik a pénzzel és van némi megtakarítása inkább spórol, mint hogy hitelbe verje magát...


Miért van ez?


Nem látják be, hogy amit törlesztőre költenek, azt félre is tehetnék? Mennyi a futamideje egy Provident kölcsönnek? Fél-egy év?

Mi olyan sürgős, ami nem várhat 5-6 hónapot?

2016. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Igazad van, uttsó, de ettől még le fognak pontozni azok, akik hitelt hitelre vesznek fel, aztán nyígnak, milyen sz@r ez az ország.:-)
2016. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na megint megjelentek a nagyokosok... képzeld ha annyira kíváncsi vagy rá, miért nem tudunk várni fél évet, akkor elmondom.

Nincsenek szülők akik mindkét oldalról tömnek minket, albérletben szóltak, hogy menni kell, mert eladják és sok időt nem kaptunk a költözésre, amit visszakapunk innen meg édeskevés ahhoz ami a másik lakáshoz kell..


Ha nem tudtok értelmes választ adni, ne írjatok! KÖSSZ

2016. jún. 21. 17:14
 7/10 A kérdező kommentje:
"Kedves" 4. válaszoló még annyit, hogy pont azért vesznek fel a csórók hitelt, ahogy te mondtad, mert csórók :D Nyilván akinek van, nem fog felvenni...-.-'
2016. jún. 21. 17:17
 8/10 anonim ***** válasza:

# 6


Ha jól gondolom nagyjából 100-200 ezer forintról lehet szó maximum. Minden rendesebb munkahelyen lehet ennyit kérni fizetéselőlegben, vagy vállalati kölcsönként. Ezek többnyire kamatmentes lehetőségek.


Minek mennétek a Providenthez?

2016. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem ad a munkahely... de könyörgöm csak egy kérdést tettem fel és nem tanácsokat, meg okoskodás kértem. Ez az oldal sem a régi.
2016. jún. 23. 08:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor a válasz:


jelenleg a párod valószínűleg próbaidős. Erre normális bank nem adna semmilyen hitelt.

A Provident viszont lehet hogy ad. Persze jó drágán, mert nagy a kockázat veletek kapcsolatban.

2016. jún. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!