Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van olyan település, ahova...

Van olyan település, ahova csak a neve miatt nem költöznél, vagy olyan, ahova szívesen költöznél, mert tetszik a település neve?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 16:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:26-os válaszához:

Hallottátok már?

Volt egy pap, aki kiírta a templomkapura, hogy "ma nem lesz/késöbb (ekkor) lesz a mise. Sátán vagyok."

Nem tudom pontosan hogy van a szövege, de elég furán jött ki.

2010. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
26%
Általában az emberek nem helységnév miatt szoktak költözni, de nyomósabb okból. Gondolom ha az életedet megoldaná hogy egy konkrét helységbe költözz, nem az lenne az elsődleges hogy mi a helység neve.
2010. ápr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
07:10 - De ennek semmi köze a kérdéshez. :-)
2010. ápr. 3. 18:19
 14/21 anonim ***** válasza:
55%
Próbáld meg néhányszor elolvasni, míg felfogod és rájössz hogy van köze a kérdéshez. Ez egy válasz vagy vélemény a kérdésedre. Bár ha mégsem értenéd meg akkor rövidebben (hátha nehéz számodra ilyen hosszú szöveget felfogni): Nincs, nincs olyan sem.
2010. ápr. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

04:33 - Nem az én felfogásommal van baj, hanem te azt írtad, hogy "általában az emberek...", és nem azt, hogy NEKEM NINCS...


No, de nekem van olyan település, ahova nem költöznék, mert... És ezek nem semleges nevű települések, hanem olyanok, amin én is meresztem a szemem, hogy ilyen van? És hogy mennyit gúnyolódhatnak rajta. Én sok ok nélküli gúnyolódást kaptam gyerekkorban, talán ezért érzem, hogy nem adnék szándékosan okot rá később se.

2010. ápr. 4. 09:48
 16/21 anonim ***** válasza:
26%
Majd ha egyszer az élet sarokba szorít annyira, hogy más kiút nem lesz csak Bugyiba költözni, hidd el nem a helységnév lesz a lényeg.
2010. ápr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
09:39 - Te képtelen vagy egy EGYSZERŰ elméleti kérdésre válaszolni? Én nem is maradok Magyarországon... De ennek megint semmi köze a kérdéshez. Egyszerűen csak adminisztráción dolgozom, és sok olyan településnevet látok, aminek a nevét se ismerem, és ezek között vannak nagyon elképesztők is. Ha ennyit nem tudsz felfogni, akkor inkább ne írj.
2010. ápr. 6. 10:07
 18/21 anonim ***** válasza:
67%
Én a név miatt költöztem Judapestről Yellowknife-ba. Nem bántam meg.
2010. ápr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Hát nekem nem túl szimpatikusak az olyan települések aminek a végződése ...bokor, ilyenekkel én valahol Debrecen felé találkoztam.
2010. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Nagybátyám Beled-be lakik egy határ széli város vagy inkább falu.

És az Enying mivel jobb?xD

itt lakok de sztem kbszt sz*r név

2010. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!