Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A gázkazánból elmegy a nyomás,...

A gázkazánból elmegy a nyomás, de napi rendszerességgel. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Pontosabban csak akkor(!), ha nem szükséges bekapcsolnia. Ha kint -5 fok van, vagy több, akkor egész nap be sem kapcsol, mert nem szükséges, jól szigetelt a lakást. Ez nagyon pozitív, de a gond pontosan ekkor jelentkezik: ha egész nap nem "dolgozik" a kazán, elszáll a nyomás (teljesen!). Olyankor mindig rátöltök kicsit és oké. Mi lehet a probléma? Hívtam már szerelőt. Nézegette, kérdezgetett, majd 3.000 Ft kiszállási díjat kért azért, hogy ránézzen és elmondja, hogy nincs baja (amit én nem hiszek el - de ne legyen igazam!). Ezek után nincs kedvem újra szerelőhöz fordulni. Valaki segítsen! :(

2016. febr. 1. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
*
2016. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen hőleadó szerkezettel fűtesz? Nagyon úgy fest ugyanis, hogy valahol lyukas a rendszered. Egy padló-, vagy falfűtés javítását meg nem nagyon szeretik a szakik.
2016. febr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom milyen kazánod van, de nekem pontosan ilyen problémám volt és a nyomásérzékelőt kellett kitisztítani mert nem a valós értéket mutatta az óra. Tíz perc alatt megcsinálták azóta tökéletes.
2016. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!