Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ez vajon mit jelenthet? Vagy...

Ez vajon mit jelenthet? Vagy mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, aki nagyon régóta tetszik, viszont neki van egy barátja. Az elmúlt napokban teljesen azt éreztem, mintha lenne köztünk valami. Átöleltem és hozzám bújt, miközben néztük a csillagokat az egyik parkban. De ma, találkozott a barátjával, és teljesen más volt...kedves volt, de mégis más. Képet is küldtek nekem, ami nagyon rosszul esett. Ráadásul minden nap azt mondja nekem, hogy amikor megölelem, teljesen feldobja a napját, és érzem rajta azt, hogy jól érzi magát a közelemben, de mégis a barátjával csetel egész nap, és őt puszilgatja stb.

2015. okt. 3. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak azt az egyetlen dolgot, hogy rossz kategóriában van a kérdés.
2015. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsonat, utolag mar nem tudtam beallitani rendesen, nem reg csinaltam ezt a felhasznalot. De a kerdesemre tudna valaki valaszolni?
2015. okt. 4. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Val'szeg te vagy a B-terv és talonban tart. Ez arra pont jó, hogy ne nézz más nő után!


Az első voltam. Üdv!

2015. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!