Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bepenészedett a füzetem. Mit...

Bepenészedett a füzetem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon történt velem egy tragikum. Kifolyt a málna szörp a táskámban. Kiterítettem a füzeteket a szőnyegre, néhány meg is száradt de nem mindegyik tett így. Sajnos a kémia és a oszt. Főnöki füzetemmel történt a tragédia. Ráadasul nem is én hanem a padtársam, Anna vette észre. Így szólt: azok ott nem penész foltok? De sajnos azok voltak. Késöbb jobban megnéztem a füzetem összes lapját és lám ott voltak. Nem túl nagyok. Csak éppen egy bolha 3x os átmérője. Nincs olyan sok belőle, csak a tetejénél. Kissé cinkes ez az állapot.mit tehetnék ellene?

Félek, nem fog kijönni. Van valami házi praktika? A padtarsam azt mondta tegyek fokhagymat a fuzetem lapjai koze, de az tul nagy munkaval jarna. Atmasolni nem szeretnem, mert gyonyoruek a fuzete boritoi..anyukam vette nekem.

Kerem segitsenek!


2015. szept. 30. 18:14
 1/2 anonim válasza:
Veszel másikat.
2015. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A borítót levágod (vagy lebontogatod a lapokat, ha tűzött a füzet), ügyesen átragasztod egy új füzetre, a tartalmat pedig átmásolod, nem lehet benne még olyan sok szeptember végén. A penésszel nem szórakozunk, irány a kuka.
2015. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!