Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szobámban pókok vannak, de...

A szobámban pókok vannak, de nem szimpla kaszáspókok, hanem ilyen vastaglábú nagy fekete pókok. Hogyan lehetne ezeket kiirtani?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 11:22
1 2
 11/12 anonim válasza:

Az előző válaszoló vagyok:

Ha valakinél van ilyen nagyméretű fekete pók, és budapesti, szivesen átvennék egyet:) Szeretem a pókokat. Jelenleg is van egy 8 lábú lakótársam, most lesznek kis pókjai.

2010. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
szia, ha még áll a befogása, egyszer megpróbálom, mert MOST arra keltem, hogy széttaposva itt van a szobám közepén, lehet, hogy a cicám kapta el (ezért áldom őt) vagy véletlen rádobtam a papucsom este... de kb havonta látok, fekete vastaglábú, tényleg olyan mint egy babamadárpók :S:S és szokott lenni barna szőrös pók is. fujj
2014. nov. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!