Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szobámban pókok vannak, de...

A szobámban pókok vannak, de nem szimpla kaszáspókok, hanem ilyen vastaglábú nagy fekete pókok. Hogyan lehetne ezeket kiirtani?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd végig az üzletek polcain a rovarirtókat, vannak külön mászó és repülő rovarok elleni spray-k, úgy emlékszem láttam olyat, amire pók is volt rajzolva.

Esetleg tarts egy cicát, ő biztos szívesen összeszedegetné őket.

2008. szept. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is tarts cicát,imádják az ilyesmit,mellesleg ne bántsd a pókokat,igen hasznos jószág és szerencsét is hoz! Nekem van egy kaszásom pár éve a fürdőben,Károlynak hívják.....az összes szúnyogot megfogja....:)
2008. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem is hagyd őket békén. A legyek, szúnyogok és egyéb vérszívó jószágok sokkal utálatosabbak.
2008. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De gyűlölöm a pókokat,főleg ezeket a vastag feketéket,olyanok mint egy kisebb madárpók,félek tőlük és undorodom.
2008. szept. 5. 20:11
 5/12 anonim válasza:
100%
Én is undorodom tőlük. Vettem is múltkor rovarirtót mászó rovarokra. Asszem Mortein. El is tűntek, de csak 1 hétig tartott a hatás. Alaposan fújd be az egész szobád, úgy értve, hogy alul a falat körbe, a sarkokat, szekrény mögött, ágy alatt, stb. Sajnos egy idő után úgyis visszajönnek, de legalább tettél valamit az ügy érdekében. Ha bejön egy szúnyog, max. lecsapom, vagy gyújtok egy szúnyogírtó gyertyát. De ha egy pók rámmászna szörnyet halnék. Ez a pókfóbia. Sajnos.
2008. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem van egy kaszáspókom, de szó szerint imádom. Sunshine a neve. :D Nálam minden rovart kiírtott.

Egyébként a fekete pókokat én is utálom, de az én macskám megoldotta. Aztán behoztam a kutyáinkat is, sec-perc alatt össze szedték a pókokat. A rovarírtók nálam nem váltak be, ha igen, akkor csak rövid ideig.

2008. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk is elő szokott fordulni ez a fajta és tényleg félelmetes. Szerintem ne használj vegyszereket (írtószereket), főleg ne, ha gyerek is van a háznál...én úgy szoktam porszívózni, hogy a szűkítős toldalékkal "benézek" mindenhova...de a picikéket is, mert azokból lesznek a nagyok! Akinél évente 1-2 kaszáspók fordul elő, könnyen mondja, hogy ne bántsuk őket,de egy családi háznál ez nem olyan, mint a lakótelepen. Amikor elképzelem, hogy ez mászik a gyereken éjszaka, nem tudok könyörületes lenni...
2008. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én minden héten végigporszívóztam az összes sarkot, leszedtem a pókhálókat. Ez csak rövid ideig volt hatásos, mert kertes házban lakom és néhány óra múlva megint "lakóm" volt. Ezért kénytelen voltam írtószert venni. A Raid mászó bogarakra spray elég jó. Befújtam a sarkokat, ablak és ajtó keretet, utána alaposan kiszellőztettem a lakást és tényleg nem volt pár hétig pókom. Tudom, hogy hasznos állatok, de feláll a szőr a hátamon tőlük.
2008. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
tedd bele valamibe és vidd ki a sufniba vagy a pincébe.
2008. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Pesti vagy? Mert egy példányt szivesen átvennék, ha találsz valakit aki bepiszkálja egy befőttesüvegbe. Ne írtsd ki őket:$ Szeretnék egy fekete vastaglábú pókot:D
2010. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!