Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretnék egy kakukkos órát...

Szeretnék egy kakukkos órát tenni a gyerekszobába. Hol lehet olyat kapni, ami ide illene?

Figyelt kérdés
Szóval amit gyerekszobába tehetnék. Olyan jópofa lenne, hogy ott kakukkol neki.
2010. febr. 21. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:

És ő is szeretné? Én pl. gyerekkoromban rettegtem a kakkukos órától, a kakukktól is ami kijött meg a hangjától is, a mai napig utálom az ilyen órákat.

Ha még nagyon kicsi, akkor félelmetes is lehet a hangja, mivel ezek elég hangosak, még ha állíthatóak is.

2010. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát még elég kicsi, most lesz másfél éves. Nekem sosem volt, mindig örültem volna egynek, ezért gondoltam, hogy őt meglepem. Valami egész picivel ha lehet ilyet.
2010. febr. 21. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Arra is gondoltál, hogy az éjszaka is kakukkol óránként?
2010. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, az minden órában kakukkol nekünk volt, de nem szobában, hanem az étkezőben.
2010. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam. Azt hittem akkor kakukkol ha felhúzom neki időre.
2010. febr. 21. 18:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Így akkor nem lesz, pedig szerettem volna:(( Köszi szépen!
2010. febr. 21. 18:06
 7/9 anonim ***** válasza:
A kakukkos óra nem ébresztőóra, ami időre felhúzható, hanem minden egyes órában kijön a kakukk és kakukkol. Én biztosan frászt kapnék, ha éjjelente óránként erre ébrednék, pedig már régen nem vagyok baba.
2010. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ne hagyd magadat átverni kérdező! Az órát bátran megveheted! Az ecseri használt cikkek piacán annyi gyönyörű jó hangulatot keltő óra van kakukkosból ami illik gyerekszobába is! Én mindig azt szoktam csinálni az órával mivel nekünk is a hálóban van, hogy este 6-kor leállítom reggel 6-kor pedig újra elindítom! Vagy ha későn szerettek kelni elég este 7- kor vagy 8 kor leállítanod!!!!!!!!!

Nekem amúgy olyan speciális órám van hogyha nem akarom hogy kakukkoljon be lehet csukni a kakukk ajtaját egy kis riglivel! Akkor egész este nem kakukkol!!!

2013. jún. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ja amúgy a kakukkos órából a kakukk nem óránként hanem fél óránként jön ki!
2013. jún. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!