Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vannak az oldalon nyíregyházia...

Vannak az oldalon nyíregyháziak? Milyen a város? A munkalehetőség, megélhetés? Szerettek ott élni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 22:35
 1/3 anonim válasza:
Jelen!! Sóstót leszámítva csak lebeszélni tudlak róla. Sóstó szép, állatkertjének jó híre van. A belváros kinek hogy tetszik, elmegy. Sok a roma nagyon, ez egy nagyon rossz pont. A munkalehetőség sz*r már bocs a kifejezésért de itt van a legkevesebb munkalehetőség és egyes helyeken keresni se lehet semmit. Én tudom hogy egész Magyarország rossz, de Nyíregyháza nem az élvonal. De egyébként viszonyítás kérdése, miért kérded, honnan jönnél, mi másra van lehetőséged?
2015. márc. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne!!!semmikepp, jol irjak elottem. Sosto szep, allatkert lenyugozo es pont. Iszonyat mennyisegu cigany, semmi munka. Kidolgozod a beled es Ny.hazi viszonylatban 90 ezernek mar orulni lehet. Osszetori a szivemet, hogy ilyen kep all fent a keleti orszagreszrol, pedig tortenelmileg hihetetlenul meltosagteljes a multja. :(
2015. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eltúlozzák az előttem szólók.

A munka attól függ, hogy milyen végzettséged van.

Ha betanított munkás vagy a sor mellett, akkor ne várj csodát. Ha tesco pénztáros akkor se.

Ha nyitsz egy ékszerész üzletet a plázában, akkor valószínűleg elég jól megtudsz élni. Minden tőled függ, rajtad múlik.


Cigányok mindenhol vannak, hol kevesebb, hol több.


Nagyon szép kertes házas utcák és környékek vannak Borbányán, az Orosi utca két oldalán, a tiszavasvári út bal oldalán, Sóstón, Sóstóhegyen. 8-15 millió körül lehet válogatni a házak között, igények szerint. Persze árban a határ a csillagos ég.

2015. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!