Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 100 ezer Ft nettoval saját...

100 ezer Ft nettoval saját lakásba?

Figyelt kérdés

100ezret kapok kézhez havonta, most készülök külön lakásba költözni egyedül.

fix fizetnivalóim: 40ezer Ft.


2010. febr. 14. 11:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is kevés. Oké, hogy marad elvileg 30 ezred, de mi van, ha beugrik egy születésnap, vagy elszakad a farmered és venni kell egyet. Szóval szerintem 30-ból nem nagyon lehet kijönni.
2010. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nem albérlet, mamám "adta nekem" azt a lakást.
2010. febr. 15. 20:07
 13/14 anonim ***** válasza:

Simán jó. 30-40ből bőven ki lehet jönni egy hónapban, csak le kell mondani a "luxuskiadásokról". Viszont ha a lakás lehetőségei engedik, vegyél fel albérlőt, egyrészt úgy már tuti kijössz, másrészt ha jófejet találsz, akkor még jó társaságod is van :)


Egyébként ha nekem lenne ilyen lehetőségem és amúgy lenne hol laknom, tuti kiadnám a lakást teljesen albérletbe, a beérkező pénzt meg félretenném, mert később (pl. családalapításanál, leégett gépnél, munkahely elvesztése esetén, stb.) nagyon jól tud jönni, ha van párszázezer plusz az ember számláján.

21/L

2010. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

fizetnivalók is csökkennek mostanában...

lakásért nem kell fizetnem, rezsit másik két albérlővel osztom meg. :D

2010. ápr. 16. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!