Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megoldani, hogy...

Hogyan lehet megoldani, hogy ne vigyünk véletlenül se csótányt az új lakásba?

Figyelt kérdés
Nagyon sürgős most költözünk egy 10 emeletes panelból mert megjelentek a csótányok és a kicsi 5 hónapos babánkkal nem szeretnénk itt maradni,nem beszélve arról,hogy a sok probléma ami most derült ki (amiről hallgatott a tulajdonos) plusz most a csótányok miatt már kikészültem. Nem tudnátok mit csináljunk,hogy sehogyan se vigyünk át egyet se a lakásba?
2011. szept. 26. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

hát a bőröndbe csak nem csomagoljátok be :D

szerintem így nem lehet átvinni :D a konyhából a cuccokat, dobozokat jól nézd át, amikor bepakolod, meg a mikor kipakolod is, kaját szerintem ne vigyél át, abban is talán rejtőzhetnek :D

2011. szept. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Veszel Biokillt.

Minden bútort üresen befújsz vele. Ahova költözöl, az üres lakást végig fújod csöveknél, fal mellett, gardrób alját, ha van.

2011. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Azért vigyázz a vegyszerekkel is mert a kisbabának az se tesz túl jót.

Egyébként sajnos jönnek azok maguktól, nem kell őket vinni, de amit az első válaszoló mondott, azokra azért ügyelj.

Ha vidékre költöztök, kisebb az esélye, hogy csótányaitok lesznek, de ott vár sok más veszély (egér, patkány, stb.).

Úgy gondolom, hogy ha mindig tisztaság van és rend, akkor mind a bogarak, mind a rágcsálók és egyéb kártevők megjelenésének kevesebb az esélye. (Nálunk legalábbis így van)

2011. szept. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kajamaradékot ne dobáljatok szét tisztítani kell a padlókat. ennyi...
2011. szept. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!