Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van egy albérlőnk, a lakásában...

Van egy albérlőnk, a lakásában padlófűtés van. Nem elég neki a 21,5 fok. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Nekem a dologhoz nem sok közöm van, a szüleim adják ki, a pénzt is ők kapják. De ők nincsenek itthon csak 10 nap múlva jönnek haza. Az lett volna a funkcióm, hogy mivel én itthon vagyok nekem adja ide a bérleti díjat mert amikor szüleim hazajönnek a bérlő pont nem lesz itt. Ehelyett már 2 napja megy a dráma hogy nem tudom kifűteni neki a lakást. 21-22 foknál feljebb nem megy, pedig már átvariáltam a keverőszelepet is és a vízhőmérséklet a megengedett felett van (48 fok). Eddig még egy bérlőnk sem panaszkodott soha (pedig már 14 éve kiadjuk a lakást és ő a 4. bérlőnk).


Szóval (szerintem ebből következően) úgy tűnik nem akar fizetni. pedig még az előző havival is el van maradva. Mit csináljak? A tököm tele van erre megy el a hétvégém...


23/F


2014. dec. 14. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már el van maradva és most sem akar fizetni, dobjátok ki.
2014. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adj neki egy pár gyapjúzoknit, és ha nem adja meg a tartozását, repülhet az utcára, ahol aztán sírhat a szája, hogy fázik.
2014. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mond neki, hogy ennyi van és kész. ha nem tetszik neki, mehet máshova.

ha nagy a hátraléka, kapcsold ki a fűtést.

2014. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szívesen tennénk még ki mert eléggé rájár a rúd. Várunk még szerintem hátha összekapja magát.
2014. dec. 14. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Jóideje adunk ki mi is lakást, amelyik nem fizet, az repül. Az, hogy fázik 21-22 fokban, az ő egyéni problémája, szerezzen be villanyradiátort. Pláne, hogy az előzővel is lógnak... Faragtunk rá ilyenre, én nem szórakoznék velük.
2014. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!