Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik kb. egy...

Mennyi időbe telik kb. egy 9nm-es 3x3as szoba kifestése, gletteléssel?

Figyelt kérdés
A szobám 9nm-es kb. 3x3as, panellakás. Elég rossz állapotúak a falak, glettelni kéne meg lekaparni vagymi :))) Nem értek hozzá :D Kb. ez mennyi időt vesz igénybe festéssel együtt? Teljesen tapasztalatlan vagyok és nem tudom mire számítsak ha rászánom magam! Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 28. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ket nap.
2010. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

minimum fél nap pakolás, 2 nap meló, de úgy hogy folyamatosan fűtessz mint állat hogy száradjon, és még fél nap takarítás, egy nap újra pakolás

és ha nem jól számítottad ki a beszereznivalókat és el kell rohangálni vásárolni, akkor még több

2010. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Festővel csináltatnánk, ha ez számít!
2010. jan. 28. 23:15
 4/7 anonim válasza:
akkor egy hét
2010. jan. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát egy normális festő 2-3 nap meg kellne, hogy csinálja. A ki meg bekapolást úgysem a festő csinálja, de szerintem egy teljesen nap ezekhez sem kell. A lényeg, hogy ne órabérben állapodj meg vele, hanem egy fix összegben. Akkor legalább nem hetekig fogja csinálni!:)
2010. jan. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. jan. 30. 19:08
 7/7 anonim válasza:

Mennyi buta ember te jó Isten! Ti soha nem festettetek le semmit!

Maximum egy munkanap. (8 óra)

2011. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!