Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Zöld színből milyen színt...

Tiberiusz_0013 kérdése:

Zöld színből milyen színt tudnék ki keverni?

Figyelt kérdés
Mivel festésből meg maradt és nem akarom ki dobni . Ha fel tudnám még használni de más színt szeretnék belőille. Előre is kösz

2014. nov. 13. 13:36
 1/4 anonim válasza:
Barnat, turkizt, vilagosabb zoldet
2014. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem elég szép szín a zöld? :)
2014. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mondjuk legszívesebben azt a színt keverném ki amire mindenki azt mondja hogy "libafos szín"... De nekem tetszik!
2014. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. nekem ilyen "libafos" az előszobám, amit egyébként zuzmó zöldnek árulnak, de nekem is tetszik. Talán egy minimális barna és fehér kell hozzá.

Türkiz: Fehér és kevés kék kell hozzá

Lehet egészen élénk zöldet keverni rengeteg sárgával, ha szükséges, akkor fehérrel világosítva.

Feketével vagy pirossal adagolva barnás lesz. Ez utóbbi már kicsit necces, itt nagyon fontosak az arányok, eleinte a sötétebb, intenzívebb színből lassan kell adagolni és folyamatosan keverni, és akkor megállni ,amikor már tetszik.

2014. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!