Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Három színből lehetne feketét...

Három színből lehetne feketét keverni?

Figyelt kérdés
Valami gond van a nyomtatómmal. A színes patronok szépen nyomtatnak, de ha a feketére kerül sor, az csíkos, foltos, pöttyös, stb. Lehet olyan beállítás a nyomatón belül, hogy a három színből keverje ki a feketét? Tudom, hogy ez így elhasznál egy csomó tintát, de ez már a harmadik patron, ami rossz (? ). Vagy lehet beszáradt?
2013. máj. 17. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet: [link] De nyomtatóknál, így ebben a formában nem.
2013. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül van külön az a fekete patron. Ha összekevered a színes tintákat, akkor jó esetben piszkosfeketét kapsz, és nem szép fekete színt.
2013. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Létezik olyan, hogy csak a fekete patron száradt be? Mert mint mondtam, a másik három kiváló.
2013. máj. 17. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy csak egyszerűen kifogyott a fekete. Az a legritkább esetben szokott megtörténni, hogy a patronok egyszerre fogynak ki.

Az utántöltés sem biztonságos. Úgy értem hogy, az esetek nagy részében, a tinta mennyiség negyedét teszik csak bele. Tisztelet a kivételnek.

Így értelem szerűen kevesebbet is tud nyomtatni a patron.

ez a hibajelenség egyértelműen arra utal, hogy kifogyott.

Létezik megoldás a beszáradt tintapatron "újraélesztésére". Forró vízzel,(lobogó , forró) finoman átitatott papír zsebkendőbe kell nyomkodni a patron fúvókáját. Amennyiben tényleg be volt száradva, akkor ez meg szokta oldani.

De ha üres, akkor ez már nem segít. :) :)

2013. máj. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezer százalék, hogy nem fogyott ki, mivel tegnap vettem bele új patront. És ez a harmadik fekete patron, ami ezt csinálja, pedig az összes zsír új volt. :/
2013. máj. 18. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:

A nyomtatók nagy részénél van lehetőség szoftveresen fúvóka, és más egységeket érintő tisztításra.

A nyomtató telepítésekor feltelepült a gépre egy program. Abban kéne körülnézni, hogy van e lehetőség karbantartásra, vagy valamilyen mélytisztításra.

2013. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt is megpróbáltam, és sajnos semmi eredménye nem volt. Azt hiszem, nem tudom megúszni, kénytelen leszek valakinek megmutatni.
2013. máj. 18. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!