Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen ekkora kosz a lakásban?

Figyelt kérdés
Születésemtől fogva társasházban éltem, aztán felnőtt koromra egy budapesti de kertes házba költöztem. Mindent bevetettünk fűvel, de ha esik vagy hasonlók, akkor nincs az a lábtörlő ami megfékezi a kosz bejutását. Másoknál, azt látom, hogy van egy felsőbb szint vagy akármi ami plusz, de nálunk az udvarról úgy kell belépni a házba, mint egyik szobából a másikba. Van egy lábtörlő a bejárat előtt és a küszöb után is egyből, de csak annyi a tapasztalat, hogy iszonyatosan piszkosak lesznek már fél nap után is.
2014. okt. 22. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Ne járkálj be koszos cipővel az otthonodba. Belépés előtt vedd le mindig.
2014. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Ez a zsilipelés rendszere. Kellene egy kis előtér vagy hasonló, ahol a kosz zöme ottmarad. Egyébként lehet kapni olyan vastag gumihoz hasonló öntapadós szőnyegszerű műanyagot (mint amilyen azokon a ruhatisztító hengereken van), amire rátapad a kosz zöme és onnan utána vízzel lemosható. Egészségügyben használnak ilyet elsősorban.
2014. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha otthon vagyok akkor papucsban vagyok, de a bejárat a konyhára nyílik, aminek a végében van csak hely, hogy a cipőt levegyem. Aztán amikor otthon papucsban vagyok és kimegyek akármiért az udvarra ugyanaz a helyzet. A konyhában nem lehet szőnyeg, mert hamar piszkolódik (olaj vagy bármi rámegy), viszont iszonyatosan hideg ilyenkor, így nem tehetem meg azt, hogy zokniba járkáljak, tehát hiába törlöm meg a lábam alaposan amikor papucsban vagyok, valahogy akkor is bekerül a kosz.
2014. okt. 22. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Legyen kinti benti papucs.

Az ajtó elé építs egy pici zárt teraszt, ahol kint lehet hagyni a cipőt.

2014. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!