Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért utasít el a bank?

Ildo2 kérdése:

Miért utasít el a bank?

Figyelt kérdés
Július 7.-én a Raiffeisen Banknak minden papírt odaadtunk, hogy a Nemzeti Eszközkezelő programjába kerülhessünk. Minden feltételnek megfelelünk. Lakásfenntartási, rendszeres gyermekvédelmi, jegyző által kitöltött igazolás,családipótlékról igazolás, párom munkanélküli, én gyed-en vagyok a kisfiúnkkal, 180 napja sajnos már nem tudunk törleszteni, közel 900ezer ft-os hitelhátralékunk van. De a bank elutasította a kérelmünket, azzal az indokkal, hogy még nincs 180 napja (pedig, de...). Tegnapi nap folyamán méltányossági kérelmet írtunk és azt adtuk oda a bank egyik alkalmazottjának (az ő állítása szerint ez az utolsó esélyünk, ha ezt is elutasítják, többet nem próbálkozhatunk). Kérem valaki segítsen! Tényleg nem próbálkozhatunk többet? Ennyi volt? A megélhetésünk is veszélyben. Az autónkat is hirdetjük eladásra, mert sajnos azt se tudjuk fizetni. Nem tudjuk mit tegyünk. Kérem csak az írjon, aki érdemleges választ is tud adni, ne rúgjon belénk még jobban. Köszönöm!
2014. júl. 18. 14:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!