Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért utasít el a credigent...

Miért utasít el a credigent bank áruhitelnél?

Figyelt kérdés
Ma a média markt-ban szerettem volna hitelre vásárolni.Megadtam a kért adatokat,kis idő múlva azt a választ kaptam hogy a bank elutasított.Nem indokolják miért,fel is hívtam a credigent bank hitelbírálati osztályát az ügyintéző azt mondta nekem ahhoz sincs jogom hogy oda telefonáljak,ö nem köteles informálni.Keressek másik bankot.Nagyon felháborít ahogy kezelnek mint ügyfelet.Megjegyzem,soha nem volt még áruhitelem,bárlistás sem vagyok,saját ingatlan is van,állami cégnél dolgozom és 170 ezer forint folyószámlán igazolt jövedelmem van.Elképzelni sem tudom miért ne lennék hitelképes? Mit lehetne tenni hogy ne igy bánjanak azzal akinek a pénzén élnének? ok nélkül.
2010. jún. 17. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Számomra is érdekes, hogy elutasítottak, de legfőképp az, hogy még nem is tájékoztattak. Én biztos tovább mennék és feljebb kérdezősködnék, hogy miért.
2010. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Hát ha semmi tartozásod nincs, akkor én sem tudom, hogy miért nem kaptad meg az áruhitelt.

Nem lehet hogy túl magas volt a törlesztőrészlet? Más nem jut eszembe.

2010. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még ehhez az is tartozik,hogy kértem nyomtatványt arról amit bevitt adatokat a gépbe az eladó és amin a bank jelzett hogy elutasított,de az üzlet nem adott semmit így csak a telefonbeszélgetés a bizonyíték ha tovább tudok lépni.Kérdés hogy jó helyre írjak,amit nem tudok.Másnál is olvastam ilyen problémát,ha hitelt már nem is vennék fel ezek után,az azért még érdekelne miért igy kezelik az ügyfeleket.Vonatkozik ez a média markt-ra is ahol az eladó minden egyes kérdésemre úgy válaszolt,mintha ölni akarna mert hozzászólok.Ez más téma,de nyilván egy eladó megpróbál segítséget adni.
2010. jún. 17. 16:40
 4/7 A kérdező kommentje:
kb 5800 ft-os törlesztőt számoltak 10 hónapra ez egy 50 ezer forintos mobilklíma lett volna. Szóval az érték elenyésző,arra gondoltam hogy ez nem éri meg a banknak,de akkor mondhatta volna hogy min 100 ezer forintba gondolkozzak.Fogalmam sincs csak találgatok.
2010. jún. 17. 16:46
 5/7 anonim ***** válasza:
sógorom és a húgom a 30 ezres kávéfőzőhöz nem volt hitelképes náluk :D ...megvették máshol
2010. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálozz ott, ahol Cetelem hitel van vagy Budapest bank. Nekünk a Cetelem nagyon rugalmas volt mindig.
2010. jún. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de amit kinéztem az a média markt-ban van akciós termék,neki meg csak a credigen
2010. jún. 17. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!