Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem tudom elzárni a csapot,...

Nem tudom elzárni a csapot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A hidegvizes gombot nem lehet tekerni, szinte csak pörög, nem tudom elzárni. Mit tehetek?
2010. jan. 6. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Tekerd ki a végén azt a kis színesvégű csavart. Ekkor lejön az a rész, amit el szoktál fordítani a víz megnyitásához. Azt kell kicserélni.
2010. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tyű, köszönöm.. :)
2010. jan. 6. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy nem is kell kitekerni,csak erősebben meghúzni és lejön.Kell találj,egy gyűszűnyi ,fehér recézett műanyag mütyürt.Vagy a csapon marad,vagy a csavaróban,attól függ,hogy melyikhez ragaszkodik jobban.Ezt beviszed egy szerelvényesboltba és olyant kérsz.Kb 10-et,hogy későbbre is legyen.Darabja úgy 40 ft.
2010. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt hogy oldjam meg, hogy legalább ma ne follyon tovább? Merthogy nem csöpög, hanem vékony szállal folyik..
2010. jan. 6. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:
zárd el a vizet, bérházban a wc-ben van általában. És ha használni akarod megnyitod
2010. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zárd el a vizet!
2010. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem találod a főcsapot,vagy használni szeretnéd a többi csapot akkor a csavaró levétele után azt az arany színű,szögletes részt a betét tetején egy kombinát fogóval elcsavarod amíg már nem folyik a víz..
2010. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Családi házban lakom.


Megpróbálom, köszönöm mindenkinek a segítséget !

2010. jan. 6. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!