Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 2. emeleti panelban lakom....

2. emeleti panelban lakom. Időnként nagyon pici vöröshangyák lepik el a konyhát. Úgy vettem észre, a szellőző nyílásnál jelennek meg. Mit lehet tenni ellenük?

Figyelt kérdés
Ételmaradékot sehol sem hagyok
2008. júl. 30. 06:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pech, mert ezek fáraóhangyák.

Nagyon nehéz őket kiírtani. Vegyél speciálisan a fáraóhangyák számára kifejlesztett mérget. Ez egy kis dobozban van, a vonulási útjukba kell felragasztani. Kiszedegetik belőle a mérgezett eledelt és beviszik a bolyba. Úgy emlékszem a szaporodásukat gátolja végülis, így nem azonnal hat.

Nálunk is volt a panelban, majd minden évben és ezzel sikerült visszaszorítani őket. Amúgy nem a kaja érdekli őket, mert nálunk a fürdőszobában is voltak.

2008. júl. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Volt nekem is ilyen hangyákkal dolgom.Már annyira nem tudtam mivel írtsam ki őket kihívtam egy csótány és hangyaírtó szakembert 2000 ft ért körbefújta a lakást és utána nem láttuk a hangyákat 2 hónapig.utána megint megjelentek.Nehéz őket kiírtani az biztos
2008. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!