Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj/ csíp a fenekem a...

Miért fáj/ csíp a fenekem a nyílásnál?

Figyelt kérdés
Minden nap fürdök, tehát még véletlenül se gondoljatok arra, hogy nem vagyok higiénikus. Valamiért egyre jobban érzem, hogy csíp a fenekem egész nap... Mi lehet a gond? Kérlek titeket normális válaszokat adjatok mert tényleg nagyon kellemetlen.
2011. okt. 26. 23:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nő vagy?
2011. okt. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
jaaaa az vagy. aranyér.
2011. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok... hogy lenne aranyér?
2011. okt. 26. 23:29
 4/19 anonim ***** válasza:
elárulom, én is annyi vagyok, és nekem is volt már.
2011. okt. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hova menjek megnézetni?
2011. okt. 26. 23:31
 6/19 anonim ***** válasza:
7%

hozzám.

urológia amúgy

2011. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Valamennyire magadnak is meg tudod nézni. Legalábbis a külső aranyér az látszik, tapintható, ott van a kis dudor. Ha nagyon csíp, főleg vécézés után, akkor valószínű, hogy a bőr egy kicsit kiszakadt rajta, ezért egy picit vérzik is. Ez a vécépapíron is látszik, ha egy kicsit beljebb dugod az ujjaddal, egy kicsit ott tartod és kihúzod. Pici, nagyon apró vérnyomok lehetnek rajta.
2011. okt. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Aranyérrel nem urológiára, hanem proktológiára kell menni. Vagy előbb háziorvos.

Amúgy nekem is 19 éves korom óta van. Folyamatosan.

2011. okt. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Én valami olyasmire gondolok mint a vizelet visszatartásánál,ha sokáig visszatartod nem kellő sebességgel távoznak a felhalmozódott méreganyagok és nemcsak csíp a vizelet,hanem húgyhólyag gyulladáshoz is vezethet.Nekem az a véleményem,hogy rendszeresen menj wc-re és én ilyenkor be szoktam venni két-három széntablettát,kétszer vagy háromszor,mert abban elemi szén van ami közömbösíti "méreganyagot".Próbáld növelni a gyümölcsfogyasztást mert az rendezi a székletet a benne lévő rostos anyagok segítségével...Én így szoktam.

Jó lenne ha visszajeleznél,hogy segített-e!

2011. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Nem véres a wc papír egyáltalán. A wc-zés nem fáj egyáltalán. Naponta többször s van és rendes is a székletem. Egyszerűen járás közben érzem, hogy viszket...már szinte könnyezem, annyira. Estére meg érzem, hogy fáj is. És nem időközönként van, hanem már napok óta... :( akkor menjek a háziorvoshoz? vagy rögtön szakemberhez forduljak?

2011. okt. 26. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!