Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet valamit kezdeni a...

Lehet valamit kezdeni a konvektorral, hogy ne pattogjon?

Figyelt kérdés
Mert amikor bekapcsol,elkezd pattogni és elég hangosan,de amikor lekapcsol szintén.Kisbabánk van,és meg-meg ébred,de fűteni meg kell.Van rá valami megoldás,hogy ne "csapjon zajt"?Már idegesít nagyon :(
2009. dec. 28. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A konvektor azért kattog, mert melegszik - ha kikapcsolod, akkor nem kattog, de nem is füt.


Más megoldás nincs, de a gyerek hamar megszokja az ilyen hangokat, és többé nem ébred fel töle.

2009. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A hőtágulás miatt kattog, ahogy nekünk a cirko fűtésrendszerünk (vascsövekkel építették ki anno) is.


Ne félj, a baba hamar megszokja a pattogást, sőt, a legrosszabb, amit tehetsz, hogy síri csendben, lábujjhegyen jársz, ha ő alszik. Borzasztó nehéz dolgotok lesz később, ha idegen helyen, szokatlan zajban kellene elaludnia.

2009. dec. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!Valószínű megszokja,nem pedig többé nem ébred fel...Ez a fogalmazás kicsit durva volt,de persze biztos nem rosszat akart az első válaszadó.

Idegen helyen jól alszik ezzel nincs gond.Nagyszülőknél.Érdekes ott nem kattog a konvektor :/ Legszívesebben kidobnám XD

2009. dec. 29. 11:02
 4/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg nagyon kattog hívj ki egy szervizest és megnézi. valamit ilyenkor ki szoktak benne cserélni.
2009. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nemrég volt kint,igaz régiek már a konvektorok,de nem olcsó újat venni.:( Mindegy akkor majd megszokja. :)
2009. dec. 29. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok: azt irtam, hogy "többé nem ébred fel TÖLE" - valamit félreértettél, ugy volt gondolva, hogy a baba nem ébred fel a hangra, nem pedig, hogy a gyerek nem ébred fel többé. Bocsánat, ha rosszul irtam volna...
2009. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké semmi baj :)
2009. dec. 29. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a konvektor pattogás nagyon kedves emlék. Mai napig olyan boldog meleg érzésem van, ha hallom, pedig csak kb. a születésemtől 5 éves koromig laktunk konvektoros házban.
2011. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!