Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kikapcsolják a villanyt?

Kikapcsolják a villanyt?

Figyelt kérdés
Nem fizetés esetén kikapcsolják a villanyt télen?
2009. dec. 16. 06:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2009. dec. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az eon-nál 90napos tartozás után kapcsolják ki a szolgáltatást.
2009. dec. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Sajnos igen,nem nézik,hogy van-e gyerek vagy stb..ha nem fizetsz akkor ki
2009. dec. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kikapcsolhatják és tényleg nem foglalkoznak azzal,hogy van-e gyerek vagy nincs. Ráadásul horribilis összegért kapcsolják vissza az áramot,ha az elmaradásodat ki tudod fizetni. :S
2009. dec. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mindig fizess legalább egy keveset és akkor nem köthetik ki.
2009. dec. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jajj, nagyon vigyáz a kikapcsolással! Nemcsak, hogy horribilis összegért kapcsolják vissza, de a vissszakapcsoláskor az aktuális előírásoknak megfelelő villanyóra szekrénnyel is kell rendelkezned! Ha nincs (pl.min. 10-15 éves házban laksz), vagy csináltatsz szabványos bekötési helyet újabb súlyos tízezrekért, vagy nem kapcsolják vissza az áramot!
2009. dec. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%

tizenegynéhány ezer forint egy visszakötés.

szerintem ez nem a horribilis kategória, de mindegy.


a felszólítással küldenek egy "védett fogyasztó" paksamétát is. azt böngészd végig rendesen, lehet, hogy beletartozol és akkor nem kapcsolhatják ki.


de ha nem csinálsz semmit, akkor bizony kikapcsolják, mint a huzat.

2009. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Van ám akinek az a tizenegynéhány ezer ft is nagy pénz amit a visszakapcsolásért kérnek. És nem mindenkinek mindegy ám. Mert van aki sajnos önhibáján kívűl marad el a számlákkal. É
2009. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ma 15:27-es: ha valaki nem tudja fizetni a villanyszámláját (mert nincs rá pénze), annak bizony horribilis összeg a visszakpacsolási dij!
2009. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
sajnos egyben kérik a kifizetést amit sajnos nem tudok kifizetni, hadd ne részletezzem miért, de jön a karácsony és az újév, már írtam nekik egy levelet is hogy én kiszeretném fizetni, vagyis nem csaló zsivány vagyok csak sajnos idáig jutottam. tíz húsz ezrenként kifizetném, de azt mondták egybe fizessem.
2009. dec. 17. 06:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!