Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Spórolás, megéri megkötni ezt...

Spórolás, megéri megkötni ezt a csomagot? Van már valakinek ilyen? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
A T-home honlapján van egy akció:havi 6640 ft -ért tv, internet, telefon.Nekünk most az internet 4000, kábeltv 2900,és a vezetékes telefont már a nyáron lemondtuk mert mobil van mindenkinek. Érdemes váltani, vélemény?Viszont az újságokban 5 ezer valamennyiért is van akciójuk, de azt itt nem láttam a honlapn...
2009. dec. 12. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk most Tv NetWork van, előtte a T-home-os internetünk volt. A mostani sokkal gyorsabb, ugyanolyan korlátlan és még olcsóbb is! Most kb. 3000 Ft a régi 5.000 Ft volt. Érdemes a technikai paramétereket is átnézni, hogy ki mit ad, azért az árért. A kábel tv maradt T-home-os. Vezetékes telefonra nekünk sincs szükségünk.
2009. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és a tiédet hol lehet kötni? Mármint a 3 ezer körüli netre gondolok. A t-home-os kábel tv hány csatornát ad, és mennyiért? Azt magában is lehet kötni,nem kell mellé telefont ,meg netet is?
2009. dec. 14. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Az internetet itt tudod megnézni (csak meg kell nézni, hogy hozzátok be tudják-e kötni, nem tudom merre laktok):

[link]


Kábel tv meg ilyen (ezzel nem akartunk variálni, már régóta ez van, úgysem néz az ember 500 csatornát, ezeket már megszoktuk, nem akartunk váltani olyanra, amiben több van:


[link]

2009. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van a városotokban ügyfélszolgálatuk a TvNetWork-nek, érdemes lenne személyesen bemenned, telefonon csak egy központi számuk van, ha kérdéseid lennének, nekem az macerás nagyon, hogy percekig az automatát hallgatod, mire sikerül kiválasztani a menüből.
2009. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!