Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Segített már valakinek a...

Segített már valakinek a szemtorna? Pozitív tapasztalatokat várnék!

Figyelt kérdés
Én már két napja csinálom és már vannak tök tiszta pillanataim. Csak nem akarom hogy tovább romoljon a szemem. Volt már olyan közületek, aki megcsinálta és javult tőle a szeme? Kb. mennyi időbe telik, amíg megjavul? Asszem most olyan kettő-kettő és feles a szemem, ez nagyon rossz? Vagy még javítható? És ti mennyit tornáztatjátok egy nap? Előre is köszi a válaszokat és a negatív válaszolók most kíméljenek!
2011. jún. 30. 13:57
 1/7 anonim válasza:
Te milyen szemtornát csinálsz? valami honlapot tudnál ajánlani, már régóta tervezem, hogy elkezdek valamit csinálni, de nem nagyon találtam jó honlapot... :)
2011. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Letöltöttem egy könyvet és abból csinálom a gyakorlatokat. Itt a LINK: [link]
2011. jún. 30. 15:38
 3/7 anonim válasza:
köszönöm, letöltötte, és elolvastam...ma elkezdem csinálni, és majd meglátom beválik e én bízom benne... :)
2011. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
4 - 4,5-ről van értelme elkezdeni? :D
2011. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Biztos, hogy van értelme elkezdeni 4 dioptriától is. Olvastam egy könyvet, ahol az író már majdnem megvakult és onnan tért vissza az éles látása.

Én olvastam ilyen könyvet, de még mindig vannak homályos részek.

Kb. január környékén kezdtem el tornáztatni a szememet, és letettem a szemüvegemet is fél évre. Néha-néha tornáztattam csak a szememet, de a szemüveget nem hordtam. Aztán most nemrég ismét elővettem... de most hosszú történet, hogy miért, újra erőre kaptam és ismét tornáztatni szeretném a szememet.

A tornáztatástól a szemed nem fog romlani, csak javulni. Szerintem az már jó jel, hogy egyre többször ugrik be egy-egy éles kép :)

Szerintem két nap alatt nem fog hirtelen megjavulni, csak fokozatosan :)Ne hagyd abba :)

2011. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Megnéztem a linket, amit a kérdező küldött. Ugyanezt a könyvet olvastam el én is :)

Ui: Előző válaszoló voltam :D

17/L

2011. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
heló, én is csinálom a szemtréninget, már vannak éles felvillanások :) www.szemtorna.hu oldalon is olvashattok a szemtornáról, de kérdezhettek a fórumon is, csak regisztrálni kell magad(ingyenes) : www.latastrening.hu/forum :D
2011. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!