Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Magyarországon hol érdemes...

Magyarországon hol érdemes családi házat venni?

Figyelt kérdés

A párommal idén szeretnénk házat venni, de nem tudjuk, hogy merre érdemes. Északkeletre semmiféleképp nem akarunk, arra gondoltunk, nyugaton jobbak a munkalehetőségek, szebb a vidék. De lehet, hogy hülyén gondoljuk?

Teljesen tanácstalanok vagyunk, van valakinek egy jó ötlete?

Előre is köszi a válaszokat!


2008. júl. 17. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez millió dologtól függ, hogy nektek hol érdemes. Merre dolgoztok? Hajlandóak vagytok ingázni? Mennyi pénzetek van? Mennyi hitelt akartok? Társas vagy családi?
2008. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Győr környékén gondolkodunk, jelenleg itt dolgozunk. Összesen (hitellel együtt) 10 millió lenne rá.

Családi házat szeretnénk, de ennyi pénzért csak valami nagyon sz..rt tudnánk megvenni, amire rámegy a gatyánk is, hogy felújítjuk.

2008. júl. 17. 13:00
 3/9 anonim válasza:
51%
Teljesen jól gondoljátok, hogy ne gyertek északkeletre, itt csak jósok mocskos cigány van, anettka, meg még pár magyar "híresség"...
2008. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Konkrétumot nem tudok mondani, de jó az elképzelés miszerint valamilyen nagyváros mellé 10-20km-es körzetben.
2008. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10 Millió nem sok... talán egy kis panellakást tudnál venni belőle. Vagy pedig javaslom, h valóban 10-20 km-es körzetben vegyetek olcsón egy telket, és építsetek egy kis házikót, amit később tudtok bővíteni. Persze az olcsó telek sem egyszerű, minimum 5 M. Aztán egy egyszobás házat talán könnyűszerkezettel fel lehet állítani a másik 5ből. uuuuuu, kevés ez a 10 M. Pest megyében 10-15 M-ért lehet venni új házakat Szocpollal! ami kezdő párnak kb 5 évre elegendő. És tégla építésű, fafödémmel, vagy egyszinteseket téglából. Ha közel van pl az M0-ás, Győr felé, az jó, csak utazni..fizetik az üzanyagot? De mondom, ez Csepel-szigeten van, és közel az M0 autópálya. De nincsenek hegyek arrafelé :) csak a pesti síkság és a Duna.
2008. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A Bakonyba. Én 4 éve költöztem egy bakonyi faluba az egyik megyeszékhelyről,és nem bántam meg. Gyönyörü helyen élek,a házak elérhető árakon vannak, munkalehetőség is van. A Veszprém,Győr,Székesfehérvár háromszögben van a falum, több irányban is lehet munkát keresni.
2008. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Sziasztok, én is győri vagyok, nem könnyű a helyzet, mert a környéken a falvakban nagyon felverték az ingatlan árakat. Családi ház vásárlását akkor javaslom csak, ha van szakértelmed és időd a felújításhoz. 10 - ból győrben, talán egy 3 szobás panel is kijön, szerencsés esetben úgy hogy marad 0.5-1 millió a felújításra.


Ha hosszú távon dolgozni akartok, ez a terület elég jó az országos átlaghoz viszonyítva.


A negyedik hozzászóló véleményével egyáltalán nem tudok egyetérteni. 10 milliót keveseli egy panelhez, de 5 millióból felhúzna egy házat? Építsen nekem is annyiért.

2008. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy új házhoz min 15-20 milla kell .Mindenképpen vidéken keresgéljetek, több milliós eltérések vannak a házak között.Mi a városi házunkat 16 milláért adtuk el és hasonlót vettünk vidéken 10ért.ez a nem mindedj.Jól nézzetek körül, megéri.
2008. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Rákosmentéén!
2010. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!