Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan keressek kiadó szobát...

Hogyan keressek kiadó szobát magamnak?

Figyelt kérdés
Most fogom kezdeni az egyetemet és kéne találnom egy jó kis albit. Nézegettem már szobákat a neten,meg is beszéltem párat h megnézek,de végül nem mertem egyedül elmenni...:( azt sem tudom,miket kell ilyenkor kérdezni,mire kell figyelni stb.Totál le fogják venni,hogy kezdő vagyok és lehet hogy átvágnak.? Nem akarok lányként valami kéjenc állat főbérlőt,annyit hallani ilyenekről...:( Hogyan kezdjek hozzá?
2008. júl. 14. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el bátran, a lényeg, hogy megnézz minnél több albit, legyen miből választani. Amiatt ne aggódj hogy átvágnak, ha nem tetszik akkor költözhetsz szabadon később. Vagy B megoldás, hogy elmész gólyatáborba, ott megismersz pár embert és velükegyütt keresel albit, de ennek a hátránya, hogy kisebb lesz a választék merrt a jó helyeket már elfoglalják akkorra.
2008. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézelődj továbbra is a neten, nézz újságokat, hirdetéseket. Esetleg te is feladhatsz hirdetést, hogy albérletet keresel.


Nyugodtan menj el és nézd meg őket! Megkérdezheted esetleg, hogy mennyi idős a ház stb. Hogyha valami probléma van ( pl. törött asztal ) nyugodtan kérdezz rá a hibára. Nézd meg a falakat, a minőséget stb. Ne a médiának higyj, hanem a valóságnak! Nyugodtan nézd meg, először kicsit izgulni fogsz, de amint megszólalsz elmúlik. Hogyha nem szimpatikus a főbérlő azonnal a ház nézés után távozhatsz. Nem kell ettől annyit parázni ;)

2008. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, nem lesz gond. Menj el nyugodtan nézelődni. Nehogy addig húzd a dolgot, míg elfogy az időd, aztán nem találsz majd lakást. Nézd meg, hogy mennyire tiszta a szoba... falak, padló, aztán a konyhát és a wc-t. Nézd meg a csapokat, kapcsolókat, hogy minden rendben van-e. Ha semmivel sincs gond, akkor foglald is le a lakást. Persze nézz meg egy párat mielőtt döntesz. Fontos az is, hogy a főbérlő normális legyen. Na meg hirdetnek olyanok is, akik albérlőtársat keresnek. Ilyen helyekre is elmehetsz, a már ott lakó rendesebb, jobban elmondja, ha valami nincs rendben.
2008. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!